Rıdvan Dilmen’den Fenerbahçeli futbolcular için flaş iddia

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Konyaspor ile deplasmanda 0-0 berabere kaldığı maçı değerlendirdi. Rıdvan Dilmen, Fenerbahçeli futbolcularla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Fenerbahçe’nin en az 6-7 net pozisyona girdiğini belirten Rıdvan Dilmen, “Bir takım deplasmanda bundan daha fazla pozisyona giremez” dedi.

İsmail Yüksek’in yokluğunun Fenerbahçe’yi etkilediğini vurgulayan Dilmen, “Devre arasında Fred’in daha çok ileri çıkmasını bekledim ama ofansif değişiklikle Fred iyice gömüldü.” ifadelerini kullandı.

Tadic’in bu maç oyundan çıkması gereken son futbolcu olduğunu kaydeden Rıdvan Dilmen, “3 santrforla oynarken Tadic’in açtığı orta kadar iyi orta açabilen başka oyuncu var mı Fenerbahçe’de?” şeklinde konuştu.

Bu maç özelinde İsmail Kartal’ı eleştiremeyeceğini söyleyen ünlü yorumcu, “Fenerbahçe bu maçı kazanmak için gayet yeterli pozisyona girdi ama hiçbirini değerlendiremedi.” dedi.

“Bu güçsüzlüğün inançsızlıktan geldiğini düşünüyorum”

Fenerbahçe’de güçsüz olan bazı futbolcuların olduğunu aktaran Dilmen, “Bu güçsüzlüğün fizik kondisyondan değil inançsızlıktan geldiğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen Fenerbahçeli futbolcuların şampiyonluk inancını kaybettiğini söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

“Ben Fenerbahçeli futbolcuların bu işin artık olmayacağı şeklinde düşünceye kapıldığını, oyuncu grubunun artık havlu attığını, şampiyonluğa inancın azaldığını gördüm.”

Son olarak hakem performansına değinen Dilmen, “1 aydır muazzam hakem performansları görüyorum. Hakemlerin çok rahatladığını gördüm. Sivasspor-Fenerbahçe maçı dışında.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir